Польща та Ірландія підтримують Україну у протистоянні російській агресії
Віцеміністр Шимон Шинковський вель Сенк (у центрі) в Польському суспільно-культурному центрі в Дубліні twitter.com/SzSz_velSek

Польща та Ірландія підтримують Україну у протистоянні російській агресії

Віцеміністр Шимон Шинковський вель Сенк заявив про можливість більшої допомоги Україні з боку Польщі та Ірландії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польща та Ірландія разом можуть зробити ще більше у відповідь на російську агресію проти України, – заявив польський віцеміністр закоронних справ Шимон Шинковський вель Сенк, який у п’ятницю, 20 травня, відвідав Ірландію.  

«Завершую свій візит до Ірландії, під час якого я зустрівся, зокрема, з ірландськими парламентаріями, міністром у європейських справах Томасом Бірном, лідерами польських середовищ. Я переконаний, що в умовах загроз, спричинених російською агресією проти України, разом можемо зробити ще більше!», – написав Шимон Шинковський вель Сенк у Твіттері.

«Чудовий обмін думками з польським міністром Шимоном Шинковським вель Сенком. Ми бачимо все, що Польща робить для України, і обидва прямуємо до членства України в ЄС», – написав Томас Бірн.

IAR/Н.Б.