Польська нафтогазова компанія знайшла більше газу на Підкарпатті
Повідомлення Польської нафтогазової компанії (PGNiG) про виявлення 50 мільйонів кубометрів газу на Підкарпатті twitter.com/GK_PGNiG

Польська нафтогазова компанія знайшла більше газу на Підкарпатті

Неподалік Перемишля є найбільше родовище природного газу в Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) провела додаткові свердління в регіоні Підкарпаття на південному сході Польщі. Унаслідок цих робіт виявлено додаткових 50 мільйонів кубометрів газу на покладах у Перемишлі, Миротині та Кульні.

Цитований у комюніке очільник компанії PGNiG Павел Маєвський сказав, що «завдяки новим свердловинам досягнуто газоносних горизонтів, які раніше не експлуатувалися».

Біля Перемишля є найбільше родовище природного газу в Польщі. Першу свердловина тут зроблено 1958 року. Спочатку ресурси цього родовища оцінювали у 74 мільярди кубометрів природного газу, 90 відсотків з яких уже видобуто. Однак, завдяки проведенню розвідувальних та оцінювальних заходів торік у перемишльському родовищі задокументовано 3,3 мільярда кубометрів нових ресурсів газу.

Подібна ситуація і з миротинським родовищем, яке почали експлуатувати 1962 року. Спочатку його ресурси оцінили у 4,5 мільярда кубометрів природного газу. Досі видобуто 4,2 мільярда кубометрів, але на основі нових аналізів виявлено можливість існування раніше не експлуатованих газоносних рівнів потужністю до 1 мільярда кубометрів.

IAR/Н.Б.