Польське місто відкрило Центр Мігранта з думкою про українців
Фото ілюстративне Adobe Stock

Польське місто відкрило Центр Мігранта з думкою про українців

У Гожуві Великопольському на 23 березня заплановане офіційне відкриття Центру Мігранта, де українці знайдуть різноманітну допомогу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пише gorzowianin.com, Центр Мігранта розташований за адресою вул. Kosynierów Gdyńskich 54. Там громадяни України зможуть отримати безкоштовні консультації щодо карт побиту, набуття громадянства, реєстрації новонароджених дітей чи взяття шлюбу в Польщі.

Працівники Центру також надаватимуть консультації щодо дитячих садків і шкіл, виплати допомог на дітей “500+” і “300+”, отримання дофінансування на оплату ясел, отримання інших соцдопомог або номера PESEL, щодо медичного обслуговування і т.д. Крім того, українці, які проживають в Гожуві Великопольському, зможуть отримати в новій установі допомогу у визнанні професійної кваліфікації, присяжних перекладах, легальному працевлаштуванні та написанні резюме. Також буде юридична та психологічна допомога. 

Центр Мігранта є спільним проектом Любуського уженду воєвудського та Фундації Інтеграції і розвитку іноземців у Польщі. Центр працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 (однак по четвергах години роботи 10:00-18:00).

Центр Мігранта в Гожуві Великопольському фінансуватиметься коштами Фонду притулку, міграції та інтеграції (FAMI).