Польське місто займеться профактивізацією жінок з України за кошти Тайваню
Фото ілюстративне Adobe Stock

Польське місто займеться профактивізацією жінок з України за кошти Тайваню

У Познані реалізують громадський проєкт, спрямований на професійну підтримку та активізацію жінок з України. Зараз шукають виконавця. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пише poznan.pl, основна мета проєкту – підтримка та активізація жінок з України у сфері ознайомлення з ринком праці в Польщі, а також допомога в пошуку роботи. Взяти участь у ньому зможуть громадянки України, які прибули до Польщі після 24 лютого. Проєкт триватиме до 30 листопада, а кошти на його реалізацію виділив уряд Тайваню.

На учасниць чекатиме:

1) щонайменше 5 базових майстер-класів у групах для мінімум 5 осіб, під час яких роз’яснятимуть права та обов’язки при працевлаштуванні, які існують види договорів між роботодавцем і працівником, як створити якісне резюме, написати мотиваційні листи, які є способи пошуку роботи.

2) щонайменше 5 (залежно від кількості основних робочих груп) індивідуальних зустрічей, під час яких складатимуть індивідуальні плани досягнення професійних цілей.

3) щонайменше 5 групових семінарів професійної активізації (кожна група мінімум з 5 осіб), які включатимуть зустрічі з підприємцями та роботодавцями для налагодження зв’язків між ними та жінками з України, які шукатимуть роботу.

Хто займатиметься реалізацією цього проєкут, визначить тендер, який місто вже оголосило. Претенденти повинні запевнити, що майстер-класи, індивідуальні зустрічі чи семінари для українок проводитимуть в тому числі особи, які володіють українською та/або російською мовами і мають відповідні компетенції й кваліфікацію.

Пропозиції у рамках конкурсу слід подавати лише в електронному вигляді через платформу https://witkac.pl/#/contest/view?id=22191