Польські спецслужби затримали російського шпигуна
Ілюстраційне фото Pxhere/domena publiczna

Польські спецслужби затримали російського шпигуна

Затримано російського шпигуна, який збирав дані про сили Польщі і НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Військова поліція затримала громадянина Росії, який вів діяльність на користь російської розвідки в Польщі, повідомив речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин. Речник повідомив, що на підставі матеріалів Служби військової контррозвідки Військова поліція затримала громадянина росії, підозрюваного в діяльності від імені російської розвідки. Затримання відбулося 6 квітня.

«Зібрані докази свідчать, що чоловік збирав інформацію про боєготовність Збройних Сил Польщі та військ НАТО від імені російських спецслужб», — зазначив Жарин. Підозрюваного було передано до прокуратури, де він уже заслухав обвинувачення у скоєнні злочину. За клопотанням прокуратури суд вирішив затримати його на три місяці.

Також Жарин нагадав про затриманих кілька днів тому громадян Білорусі, яких підозрюють у веденні розвідувальної діяльності на користь білоруських спецслужб. На території Республіки Польща затримані виконували завдання, які полягали у визначенні об’єктів стратегічного та критичного значення для оборони Республіки Польща.

«Обидва розслідування тривають», — сказав речник.

TVP/М.Ш.