Польський роботодавець українців готовий ще раз заблокувати уженд через зволікання з картами побиту

Польський роботодавець українців готовий ще раз заблокувати уженд через зволікання з картами побиту

Ужонд воєвудський у Вроцлаві відповів по справі карти побиту для одного з двох українців, які працюють водіями в компанії Margo Trans. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пoвідoмляє gazetawroclawska.pl, це стало реакцією на блокування власником фірми, де працюють українці, приміщення уженду автобусами. До цього, попри численні спроби сконтактуватися, жодної відповіді не надходило.

За словами підприємця, окрім відповіді з уженду, він також дістав виклик до муніципальної стражі та поліції, через те, що вчинив правопорушення, заблокувавши частину дороги та кільканадцять парковочних місць. Чоловіку загрожує штраф в розмірі до 500 злотих, однак це не зупиняє його.

Власник фірми, де працюють українці, зазначив, що дістав відповідь з уженду лише по одній справі щодо видачі дозволу на проживання. Яка ситуація з розглядом документів іншого – поки невідомо. Також поки не зрозуміло, коли чекати децизій від воєводи. 

Чоловік готовий почекати протягом листопада-грудня й на цей час відпустити українських водіїв додому. Якщо ж розгляд їхніх справ знову застрягне, підприємець не виключає, що повернеться й повторно заблокує автобусами приміщення уженду воєвудського у Вроцлаві.

Нагадаємо, минулого тижня власник транспортної фірми Margo Trans заблокував автобусами приміщення уженду. Понад рік тому він працевлаштував двох водіїв з України. У грудні 2018 року обоє подали заяви на отримання карт побиту, однак з того часу жодної інформації про стан розгляду їхніх справ не було. 

Підприємець зазначив, що з інспекторами уженду неодноразово пробував сконтактуватися, в тому числі відправляючи листи поштою та на e-mail. Однак жодних реакцій на них не отримав. Кілька разів він особисто був у відділі справ іноземців, але це теж не допомогло.