Польський уряд обіцяє галузеву допомогу
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Польський уряд обіцяє галузеву допомогу

Фірми з гастрономічної, культурно-розважальної галузі, а також з галузі фітнес та продажу отримають підтримку з боку польського уряду. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сейм прийняв законопроєкт про особливі вирішення, які мають на меті ліквідувати наслідки епідемії коронавірусу для економіки. За словами віцеміністрині розвитку, праці і технологій Ольґи Семенюк, уряд продовжує працювати над пропозиціями для підприємців, котрі зазнали збитків через епідемію:

«Триває робота над Антикризвоим щитом 2.0. Цей щит поєднаний із пропозиціями, які ми озвучили навесні. Одне зі знарядь мінімізації наслідків епідемії коронавірусу, про які говорив прем’єр Матеуш Моравєцький, – допомога малим, середнім та великим фірмам. Крім цього, буде теж додатковий чинник доплат до постійних витрат».

Ухвалений Сеймом закон стосується так званого галузевого щита. Йдеться, зокрема, про 
звільнення від сплати внесків до Закладу соціального страхування за листопад, фінансову допомогу для підприємств, яку були змушені зупинити свою діяльність, та надання фінансової допомоги малим та мікрофірмам розміром 5 тисяч злотих. Обсяг допомоги становитиме близько двох мільярдів злотих і походитиме із бюджету Фонду протидії COVID-19.  

IAR/Я.С.