Польський зоопарк врятував більше 200 звірів з України

Польський зоопарк врятував більше 200 звірів з України

З початку війни в Україні зоопарк у Познані допоміг врятувати понад 200 різних тварин – як диких, так і домашніх. За останні дні до міста прибув уже десятий транспорт, в якому, серед інших, 4 дорослих леви, 4 левеняти та гімалайський ведмідь з драматичною історією. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пише rmf24.pl, з 24 лютого до зоопарку в Познані привезли майже 30 левів, 10 тигрів, вовків, ведмедів, лисиць, каракалів, мавп і кілька десятків котів і собак. В основному, це тварини, врятовані з “чорного” ринку тварин або з приватних зоопарків. 

Особливу історію має гімалайський ведмідь на ім’я Ямпіль – названий так само, як місто, де його знайшли українські військові. На одній з розбомблених територій вони знайшли приватний зоопарк. Всі тварини загинули під час обстрілу, вижив лише ведмідь. Тварина перебувала у тісному напівпідвальному приміщенні, схожому на погріб, без доступу до води та їжі. Ледь живого ведмедя приспали і відвезли до притулку для тварин біля Києва, з якого потім Ямполя перемістили до Познані. Тут, у безпеці, він відлежується, від’їдається та полюбляє грітися на сонечку, однак до інших тварин його поки не допускають через карантинні вимоги.

Всіх новоприбулих диких тварин прийматимуть вже інші польські зоопарки, бо в Познані вже немає належних умов для такої кількості тварин.