Поранених українських військових можуть лікувати у Польщі
Клінічна лікарня Військового медичного інституту на вулиці Шасерів у Варшаві (2016)Wikimedia: Adrian Grycuk – CC BY-SA 3.0 pl

Поранених українських військових можуть лікувати у Польщі

Директор Військового медичного інституту проф. Ґжеґож Ґєлєрак: «Я би сказав, що вона мала характер індивідуальної допомоги, коли до нас зверталися різні організації. Натомість організовано це здійснюватиметься лише після підписання відповідних договорів з українською стороною». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Клінічній лікарні Військового медичного інституту на вулиці Шасерів у Варшаві наразі українські солдати не лікуються, – повідомив директор інституту, дивізійний генерал, професор Ґжеґож Ґєлєрак. Він зазначив, що дотепер медична допомога українським солдатам надавалася в його медзакладі від часу до часу:

«Я би сказав, що вона мала характер індивідуальної допомоги, коли до нас зверталися різні організації. Натомість організовано це здійснюватиметься лише після підписання відповідних договорів з українською стороною. Військовий медичний інститут буде головним оператором (цього процесу – ред.). Ми маємо філію поруч зі східним кордоном, де ми проводитимемо попередню кваліфікацію до подальшого лікування, що відбуватиметься не лише у Військовому медичному інституті, але й в інших установах і військової, і цивільної служби охорони здоров’я у Польщі».

IAR/А.М.