Посли ЄС погодилися відкрити кордони для іноземців, але за певних умов

Посли ЄС погодилися відкрити кордони для іноземців, але за певних умов

Європейський Союз відкриває кордони для тих, що вже щеплені препаратами, що авторизовані Європейським агентством ліків, та для тих, що приїжджають з країн, де низький показник заражень коронавірусом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Є рішення євросоюзних послів у справі дозволу в’їзду для іноземців на територію ЄС, але за певних умов, – повідомила Єврокомісія. Європейський Союз відкриває кордони для тих, що вже щеплені препаратами, що авторизовані Європейським агентством ліків, та для тих, що приїжджають з країн, де низький показник заражень коронавірусом.

Подробиці з Брюсселю повідомляє Беата Пломецька:

«Це означає пом’якшення обмежень, що були до цього часу, аби уможливити прильоти до ЄС для громадян, наприклад, США, Великої Британії чи Китаю. Пропозицію у цій справі Єврокомісія представила несповна три тижні тому. Так це прокоментував речник Комісії Крістіан Віґанд: „Ми із задоволенням прийняли це порозуміння. Воно дозволить поступово відновлювати міжнародні перельоти безпечним чином, але із забезпеченням швидких дій, аби призупинити поширення нових мутацій коронавірусу”. У порозумінні передбачено так звані „гальма безпеки”, що дозволять на тимчасове відновлення заборони в’їзду до ЄС іноземцям, якщо епідемічна ситуація погіршиться. Офіційно рішення послів повинні ще затвердити міністри ЄС, але це вже буде лише формальність».

IAR/М.К.