Посол Польщі в Іраку повернулася до Польщі

Посол Польщі в Іраку повернулася до Польщі

За словами голови польського МЗС, посол Беата Пенкса виїхала з Багдаду на прохання британського диппредставництва, що гарантувало їй безпеку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ Яцек Чапутович повідомив, що посол РП в Іраку виїхала з цієї країни та прибула до Польщі. У ніч з вівторка на середу Іран обстріляв бази США в Іраку – Айн-аль-Асад та Ербіль. За словами голови польського МЗС, посол Беата Пенкса виїхала з Багдаду на прохання британського диппредставництва, що гарантувало їй безпеку:

«Польські дипломати захищені в британському представництві. Ми взагалі маємо там специфічну ситуацію: польський посол пані Пенкса була розташована в британському диппредставництві, що дбає про її безпеку. Відповідно до рішення британців, її попросили про виїзд, і зараз вона у повній безпеці перебуває на території Польщі».

Своєю чергою, Міністерство національної оборони повідомило. Що унаслідок обстрілу польські солдати не постраждали.

За повідомленням Міністерства оборони США, Іран запустив кільканадцять балістичних ракет, що впали на території двох баз в Іраку, де дислоковані американські солдати, – Айн-аль-Асад та Ербіль. Пентагон оцінює збитки. Речниця Білого дому Стефані Ґрішем повідомила, що Дональд Трамп відслідковує ситуацію, що склалася. Пізно увечері за місцевим часом президент зустрівся з радниками з національної безпеки.

Після іранського обстрілу на світових ринках зросли ціни на нафту до 70 доларів за барель. Експерти, однак, очікують, що ціни підуть униз.

IAR/А.М.