Посилки з Польщі в Україну стануть дешевшими й швидшими. Знаємо дату й деталі
Фото ілюстративне fotolia.com

Посилки з Польщі в Україну стануть дешевшими й швидшими. Знаємо дату й деталі

Національні поштові оператори України та Польщі “Укрпошта” й Poczta Polska співпрацюватимуть, щоб максимально покращити та пришвидшити сервіс, а також здешевити вартість послуг з пересилання посилок між цими країнами. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пише телеграм-канал генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського, відповідний меморандум про співпрацю керівники поштових операторів підписали 16 серпня.

Основні моменти угоди про співпрацю передбачають наступне:

Ціни: до 15 вересня сторони підготують та підпишуть договір про взаємне зниження тарифів на пересилання посилок. Тож вартість поштових відправлень між Україною та Польщею буде нижчою. 

Зручність: тепер посилки можна буде відправити та отримати в усіх відділеннях Poczta Polska та “Укрпошти”.

Якість та швидкість: процеси обробки посилок опрацюють так, щоб терміни доставки були в рази швидше. Завдяки співпраці з “Укрзалізницею”, частину посилок відправлятимуть поштовими вагонами, щоб не втрачати час на кордоні.

Важливо, щоб український бізнес, який імпортує з Польщі, мав надійний канал поставок. А ще дуже хочеться, щоб новорічні свята та Миколайчик пройшли з гарним настроєм. Особливо для дітей і для всіх родин, які сьогодні розлучила війна. Тому наша робота – вчасно передати посилки та настрій навіть через кордони”,

~ наголошує гендиректор