Прем’єри Моравєцький і Мей обговорили подальші кроки щодо Росії
http://external.polskieradio.pl/files/da634ed3-7ae9-485a-a931-2e1cc532e1b0.file

Прем’єри Моравєцький і Мей обговорили подальші кроки щодо Росії

Матеуш Моравєцький розмовляв по телефону з Терезою Мей з приводу хімічної атаки, що сталася на території Великобританії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У неділю прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький розмовляв по телефону з головою биртанського уряду Терезою Мей.

Прес-секретар уряду Польщі Йоанна Копцінська повідомила, що прем’єр-міністр Великобританії хотіла обговорити подальші кроки щодо Росії у зв’язку з спробою отруєння на території Британських островів Сєрґєя Скрипаля.

«Хімічна атака, яка сталася на території Великбританії, є загрозою не лише для цієї країни, але також для інших країн на території Європи та Євросоюзу. Тому відбулася розмова прем’єрів, а висновок такий, що реакція має бути солідарною, не лише довторонньою, але всіх країн-членів Євроспільноти» – зазначила Копцінська.

Напад на колишнього офіцера ГРУ та його доньку стався 4 березня. Для отруєння використано нервово-паралітичну речовину. Прем’єр-міністр Тереза Мей звинуватила в отруєнні Росію і наказала видворити 23 російських дипломатів, а також заявила обмеження контактів Лондона з Мовквою. Росія відповіла подібним чином, і видала наказ 23 британським дипломатам покинути країну.