Президенти Польщі та США провели коротку зустріч у Давосі
http://uapress.info/content/news/2017/7/165425/big2/5eae672cdfeb48f17cd5e0824cb8c92d1499365484.jpg

Президенти Польщі та США провели коротку зустріч у Давосі

Анджей Дуда і Дональд Трамп розмовляли передусім про економічну співпрацю в сфері енергетики та про американські інвестиції. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

При нагоді Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Польщі Анджей Дуда мав нагоду розмовляти з очільником США Дональдом Трампом. Як повідомив глава кабінету польського президента Кшиштоф Щерський, темою короткої зустрічі була, передусім, економічна співпраця обох країн.

«Передусім, йдеться про енергетику, яка має безпосередній вплив на енергетичну безпеку Польщі; про постачання американського зрідженого газу до Польщі», – сказав міністр. Президенти обговорили також питання інвестицій американських компаній у Польщі. За

словами Кшиштофа Щерського, розмова була дружньою і показала взаємну симпатію обох політиків; державні лідери підтвердили позитивний стан польсько-американських взаємин. Як додав представник польського президента, ініціатором зустрічі в кулуарах Всесвітнього економічного форуму була американська сторона.

В інтерв’ю Польському радіо цього тижня президент Анджей Дуда не виключив, що довша зустріч з президентом США Дональдом Трампом може відбутися в травні, коли польський очільник перебуватиме з візитом в ООН.