Президент Польщі бере участь у святі незалежності Грузії
Prezydent RP Andrzej Duda przemawia podczas w uroczystości z okazji Dnia Niepodległości Gruzji na Placu Wolności w Tbilisi PAP/Leszek Szymański

Президент Польщі бере участь у святі незалежності Грузії

Президент Анджей Дуда – це єдиний президент іншої країни, який приймає участь у святкуваннях із нагоди 30-ї річниці відновлення незалежності Грузії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У середу, 26 травня, президентська пара Польщі розпочала свій дводенний візит до Грузії. Анджей Дуда та його дружина Аґата Корнгаузер-Дуда були запрошені на святкування 30-ї річниці відновлення незалежності країни.

Керівник президентського Бюро міжнародної політики Кшиштоф Щерський заявив, що запрошення президента Польщі на ці урочистості є символічною печаткою добрих відносин із Грузією.

«У середу, 26 травня, на Площі Свободи в Тбілісі відбудуться основні урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності сучасної Грузії. Президент Дуда – єдиний президент іншої країни, який прийме в них участь. Президент Польщі, як почесний іноземний гість, також виступить із промовою на площі Свободи», – сказав Кшиштоф Щерський.

Президент також відвідає штаб-квартиру моніторингової/спостережної місії ЄС, яка функціонує з 2008 року, коли закінчилася грузинсько-російська війна. Зараз командиром місії є поляк. У другий день візиту до Грузії заплановано зустріч із польськими археологами, які проводять дослідження в цій країні.

IAR/PAP/Л.І.