Президент Польщі надав два генеральські звання
Бродниця, 29 червня 2020 року PAP/Tytus Żmijewski

Президент Польщі надав два генеральські звання

Надання генеральського чину відбулося в осідку 4-го Хімічного полку в місті Бродниця. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Анджей Дуда надав призначення на генеральський чин двом офіцерам. Очільник генерального штабу Війська польського генерал дивізії Кшиштоф Круль отримав звання генерал зброї, а також рекомендацію балотуватися на посаду начальника штабу Командування об’єднаних сил НАТО.

«Одного з найважливіших натівських командувань, які взагалі є, відповідального за безпеку східного флангу НАТО. Я не сумніваюся, що вашою перевагою є великий досвід співпраці із солдатами союзницьких держав, на місіях за межами країни», – сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Голова Управління оборони перед зброєю масового знищення Генерального командування видів збройних сил полковник Ярослав Стоцький отримав звання бригадний генерал. Президент зазначив, що це також вираз вдячності за службу хімічних військ під час пандемії коронавірусу.

«Скрізь, де були потрібні, – вони були присутніми, скрізь, де була необхідна негайна дезінфекція – вони були готові до служби. Служили разом з Військами територіальної оборони, у будинках соціальної допомоги. Вони не підвели і показали не лише свою відданість, а й передусім готовність реагувати на цей сучасний небезпечний виклик», – додав польський очільник.

Міністр національної оборони Маріуш Блащак зазначив, що польська армія добре обладнана та підготовлена, зокрема, завдяки співпраці в межах НАТО, яка будує безпеку Польщі.

IAR/Н.Б.