Президент Варшави закликає відкрити тимчасову лікарню для хворих на COVID-19
Президент Варшави Рафал Тшасковський під час прес-конференції PAP/Piotr Nowak

Президент Варшави закликає відкрити тимчасову лікарню для хворих на COVID-19

На думку президента польської столиці Рафала Тшасковського, щоби впоратися зі все більшою кількістю пацієнтів – потрібно відкрити тимчасову лікарню. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Ситуація, пов’язана з коронавірусом, стає дедалі складнішою. (…) У Мазовєцькому воєводстві та Варшаві дуже багато випадків. Тому ми звертаємося до уряду з проханням представити чітку стратегію боротьби з четвертою хвилею коронавірусу», – сказав Рафал Тшасковський під час прес-конференції.

«Ми маємо разом подумати про те, як підготуватися до ще більшої кількості пацієнтів. Маємо подумати над питанням можливих обмежень і опрацювати майбутню стратегію уряду», – додав він. На думку президента столиці, «без чіткої стратегії може дійти до такої ж складної ситуації, що була під час попередніх хвиль пандемії». Тому, щоби впоратися зі збільшенням кількості пацієнтів, Рафал Тшасковський закликає відкрити тимчасову лікарню.

Його заступниця Рената Казновська наголосила, що столична міська влада очікує на «декларацію від Міністерства здоров’я щодо кількості випадків захворювання, коли можна буде відкрити тимчасову лікарню».

PAP/Р.Г.