Президентська пара привітала маленьких українців з Днем захисту дітей
Президент Республіки Польща Анджей Дуда (4 праворуч) і перша леді Аґата Корнгаузер-Дуда (3 праворуч) ) на заході під назвою «Безпечний відпочинок з президентською парою» у Президентському палаці у Варшаві PAP/Leszek Szymański

Президентська пара привітала маленьких українців з Днем захисту дітей

Цього року Анджей Дуда та Аґата Корнгаузер-Дуда прийняли дітей з України у Президентському палаці. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президентська пара привітала дітей з їх святом – Міжнародним днем захисту дітей.

Щороку 1 червня президентське подружжя ініціює акцію «Безпечні канікули». З дітьми зустрічаються правоохоронці та експерти, вони розповідають їм, як поводитися під час відпочинку в горах, лісі чи на морі. Також в цей день в Польщі проходять різноманітні концерти та розважальні заходи.  

Цього року Анджей Дуда та Аґата Корнгаузер-Дуда прийняли також дітей з України у Президентському палаці. Перша леді побажала їм, щоб вони могли швидко повернутися додому.

«Жодна дитина не повинна переживати те, з чим зараз зіштовхнулися ви. Ми глибоко переконані у тому, що ця війна скоро закінчиться, і ви зможете безпечно повернутися до себе на Батьківщину», – сказала перша леді.

Президент також привітав дітей: «Чудового, прекрасного Дня дитини й спокійних приємних канікул, відпочинку, щоб ви всі могли потім безпечно повернутися додому».

З більш ніж мільйона біженців, які отримали PESEL (ідентифікаційний номер), приблизно половина – це діти і молодь.

IAR/Д.Ю.