Президенти Польщі та країн Балтії перебувають з візитом у Києві
Президенти Польщі Анджей Дуда (ліворуч), Литви Ґітанас Науседа (2 зліва), Естонії Алар Каріс (2 справа) і Латвії Егілс Левітс (справа) у поїзді до Києва PAP/Jakub Szymczuk/KPRP HANDOUT

Президенти Польщі та країн Балтії перебувають з візитом у Києві

В Києві лідери Польщі та країн Балтії зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда у супроводі президентів Литви Ґітанаса Науседи, Латвії Егілса Левітса та Естонії Алара Каріса знаходиться в Україні. В Києві лідери Польщі та країн Балтії зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським.

Метою візиту є підтримка президента Зеленського і захисників України в вирішальному для цієї країни моменті, повідомив глава президентського Бюро міжнародної політики Якуб Кумох.

Польща стала організатором візиту, разом з Україною вона відповідає за логістику і безпеку.

Візит президентів Польщі, Литви, Латвії та Естонії в Київ є першим візитом очільників країн з початку повномасштабного вторгнення росії.

Президенти Дуда та Науседа останній раз бачилися з українським лідером Зеленським у Києві за день до вторгнення рашистів в Україну.

У вівторок в Ряшеві президенти Польщі, Литви та Латвії, а також міністр закордонних справ Естонії зустрілися на спеціальному саміті, мета якого – виразити солідарність з Україною. Політики обговорювали ситуацію з безпекою в регіоні Центральної та Східної Європи, а також способи підтримки українців, що захищають свою країну від загарбників.

IAR/Д.Ю.