Проста розмова про складні речі. Інтеграційна зустріч для українських біженців у Варшаві

Проста розмова про складні речі. Інтеграційна зустріч для українських біженців у Варшаві

Як впоратись із довгою розлукою з близькими, бути корисним незалежно від місця перебування та підтримувати дітей у складний час – ці та інші питання порушуватимуться під час зустрічі, яку організовує для українців Варшави громадська організація Український Центр Майбутнього спільно з Центром інноваційного розвитку TSD Training. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

«Людям, особливо змушеним шукати захисту далеко від батьківщини, нині бракує живого спілкування та активного повернення до життя. Всім нам у такій ситуації важливо відчути, що ми не самі, що кожен із нас – особистість, а не лише біженець», – переконані організатори.

Зустріч відбудеться 30 квітня 0 12.00 до 15.00 у Centrum Wielokulturowe w Warszawie, за адресою: вул. Jagiellońska 54. У заході візьмуть участь фахівці (спеціалісти мультикультурних центрів, психологи, українці, які тривалий час живуть у Польщі). Вхід вільний за попередньою реєстрацією: forms.gle.

Під час зустрічі на гостей чекатиме: нетворкінг-знайомство та спілкування протягом усього заходу; інтерактивне спілкування, про те, що хвилює; розмова з фахівцями; майстер-класи та ігри для дітей від 6 до 11 років. Учасники заходу отримають нагоду дізнатись про психологічні особливості, які виникають при переїзді до іншої країни, отримати відповіді на питання, які хвилюють, та на практиці спробувати будувати комунікацію, планувати діяльність.

Під час розмови у невимушеній атмосфері, учасники порушать теми: що робити, коли нічого незрозуміло; як впоратися з довгою розлукою з близькими; як спілкуватися та підтримувати дітей; як стати своїм серед незнайомих людей; як бути корисним там, де є; як відчути, чого хочеться в новому оточенні; як не боятись змінювати своє життя та впливати на світ навколо.

Присутні також зможуть поговорити на теми, присвячені культурним, соціальним та правовим особливостям життя в Польщі.

Під час зустрічі із дітьми 6-11 років працюватимуть досвідчені спеціалісти, які допомагатимуть краще адаптувалися в новому середовищі

Захід проводить громадська організація Український Центр Майбутнього спільно з Центром інноваційного розвитку TSD TRAINING в межах проєкту «Україна і Європа: від сьогодення до майбутнього» для тимчасово переміщених українців та представників країн Європи, які їх прийняли.

Мета проєкту – інтенсифікувати ефективний міжкультуральний діалог та співробітництво, допомогти українцям щодо адаптації в Європі, а Європі – в інтеграції українців, а також посилити навички взаємодії з невизначеністю в майбутньому.  Детальніше про проєкт за посиланням: tsa.org.ua.

Джерело: facebook-cторінка заходу