Рада ІКАО прийняла заяву Польщі про розслідування перехоплення літака Ryanair Білоруссю
Ілюстративне фото PublicDomainPictures z Pixabay

Рада ІКАО прийняла заяву Польщі про розслідування перехоплення літака Ryanair Білоруссю

«Рішення Ради Міжнародної організації цивільної авіації ІКАО – це успіх Польщі», – зазначив Пьотр Самсон, очільник польського Управління цивільної авіації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Рада Міжнародної організація цивільної авіації (ІКАО) прийняла заяву від Польщі про проведення незалежного розслідування інциденту, пов’язаного з вимушеною посадкою цивільного літака в Мінську 23 травня. Літак авіакомпанії Ryanair, який виконував рейс з Афін до Вільнюса, і був примушений зробити посадку в аеропорту білоруської столиці.

Заява Польщі про з’ясування обставин цієї події є наслідком висловлювання прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцького, який під час недавнього засідання Європейської ради сказав, що польська сторона очікує, що буде проведено незалежне розслідування, яке дасть відповіді на питання, що виникли після того, що сталося.

27 травня в ході засідання Ради ІКАО були заслухані пояснення білоруської сторони, а також позицій Польщі, Литви та Ірландії. Як повідомляє Міністерство інфраструктури Польщі, переважна більшість членів Ради підтримали позицію про проведення ІКАО розслідування справи про інцидент в Білорусі. Це означає, що слідство буде проведено незалежними фахівцями ООН.

Рада Міжнародної організація цивільної авіації (ІКАО) прийняла заяву від Польщі про проведення незалежного розслідування інциденту, пов’язаного з вимушеною посадкою цивільного літака в Мінську 23 травня. Літак авіакомпанії Ryanair, який виконував рейс з Афін до Вільнюса, був примушений зробити посадку в аеропорту білоруської столиці.

IAR/Т.А.