Речниця МЗС Росії: Причину міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні слід шукати на Заході
Кремль – ілюстраційне фото pxhere.com, CC0 Public Domain

Речниця МЗС Росії: Причину міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні слід шукати на Заході

Марія Захарова прокоментувала слова польського віцепрем’єра Ярослава Качинського про те, що стягування мігрантів під польський кордон є «багатоетапною російською акцією проти Польщі». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Причину міграційної кризи на польсько-бліоруському кордоні слід шукати в діях західних країн, – заявила речниця Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова. Політикиня так прокоментувала слова віцепрем’єра Польщі Ярослава Качинського, котрий у розмові з тижневиком «Gazeta Polska» говорив про «багатоетапну російську акцію, ціллю якої є Польща та наш регіон».

Марія Захарова повідомила, що Качинський «вкотре звинувачує Росію у веденні гібридної війни». Як додала, «цей термін впроваджено не випадково, а з метою зміцнення образу Росії як загрози у всіх напрямках одночасно».

«Цього разу дестабілізаційна діяльність Росії стосовно Варшави полягає нібито у підігріванні міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні», – сказала речниця російського зовнішньополітичного відомства. Марія Захарова назвала це «справжнім абсурдом» і запевнила, що «вже багато років спостерігаємо за ситуацією, коли кордони ЄС намагаються перетнути біженці, переважно з Близького Сходу». Як сказала Захарова, «точки перетину євросоюзного кордону різні, а тут раптом хтось пригадав про нашу країну».

Речниця МЗС РФ запевнила, що «причину ситуації на польсько-білоруському кордоні слід шукати в діях наших західних партнерів, котрі викликали багатоетапні хвилі міграції». Політикиня оцінила, що Захід не може знайти вирішення цієї проблеми, а «свою безпорадність приховує за безпідставними звинуваченнями» на адресу Росії.

PAP/Я.С.