Російські опозиціонери не визнають результатів виборів
Zdj. ilustracyjne Shutterstock/adriano.cz

Російські опозиціонери не визнають результатів виборів

Як повідомляє портал «Медуза», порушення під час муніципальних виборів відбувалися вже на етапі реєстрації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Порушення під час муніципальних виборів відбувалися вже на етапі реєстрації, – повідомляє російський інформаційний портал «Медуза». Видання звертає увагу, що частина кандидатів, яку підтримує російська влада, отримала менше голосів виборців, ніж раніше зібрала підписів з підтримкою.

«Результати голосування показують, що підписи з підтримкою для щонайменше половини цих кандидатів були фіктивними», – вважають журналісти порталу, яких цитує Мацєй Ястшебський:

«Медуза» нагадує, що у липні виборчі комісії відкинули заяви кандидатів опозиції, пояснюючи це тим, що частину підписів сфальсифіковано. Портал підкреслює, що у виборах багато прокремлівських політиків зібрало менше голосів, ніж попередньо підписів під час кампанії. Організація «Голос», яка займалася моніторингом перебігу виборів вказує на численні випадки підкупу та залякування виборців. У кількох дільницях в Улан-Уде, Санкт-Петербурга та Москви прихильники опозиції відмовляються визнати результати виборів. Частина опозиційних політиків закликала своїх продовжувати демонстрації за вільні та чесні вибори.

IAR/Я.С.