Російський прапор – в крові. Активісти у Варшаві облили червоною фарбою посольство росії

Російський прапор – в крові. Активісти у Варшаві облили червоною фарбою посольство росії

У Варшаві активісти облили червоною фарбою ворота посольства російської федерації. Поліція затримала двох учасників акції. Про деталі дізнаємось з Газети виборчої. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

Польські активісти провели акцію протесту 28 березня перед посольством росії. Вони облили червоною фарбою вхід до установи з боку вулиці Бельведерської,  а також російський прапор та фотографії знищеного Маріуполя.

«На фото видно масштаб руйнувань міста, які є результатом роботи путіна і путінської росії. Ми вилили фарбу на російський прапор, який тоне в крові невинних українських жертв. Такою є символіка цього протесту. Ми це хотіли показати», – прокоментувала журналістці видання OKO.press одна з протестувальниць.

Коли двоє чоловіків обливали браму фарбою, їх затримали поліцейські. Протестувальники не чинили спротиву. Один з них дав коментар журналістці OKO.press. Він зазначив, що є неприпустимим, що з одного боку польське суспільство тяжко працює, аби допомогти українцям, а з іншого боку посол росії дає коментарі, ніби він представник імператора, а секретар посольства дозволяє собі керувати, як поліція повинна поводити себе перед будинком, в якому живуть росіяни, працівники посольства.

Протестувальники вимагали від уряду Польщі рішучих дій, а також забороти транзитний рух тірів, що їдуть в Білорусь.

Активісти вже після того, як брама була облита фарбою, стали біля посольства з плакатом: «Геть фашизм».

Учасники акції, яких затримано є представниками організацій Летюча бригада опозиціх / Lotnej Brygady Opozycji i Комітет захисту демократії / Komitet Obrony Demokracji (KOD).

Джерело: Газета виборча