Розпочався другий набір заявок до Програми стратегічних інвестицій
Прем’єр Матеуш Моравєцький, Варшава, 28 грудня 2021 року (jm) PAP/Paweł Supernak

Розпочався другий набір заявок до Програми стратегічних інвестицій

Прем’єр Матеуш Моравєцький заявив, що цього року основний акцент робитиметься на інвестиції у збільшення числа робочих місць. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Органи місцевого самоврядування можуть подавати свої заявки на дотації з урядової Програми стратегічних інвестицій. Набір заявок відбувається вже вдруге і триватиме з 28 грудня до 15 лютого, а у виняткових ситуаціях навіть довше.

Прем’єр Матеуш Моравєцький заявив, що цього року основний акцент робитиметься на інвестиції у збільшення числа робочих місць:

«Це Програма стратегічних інвестицій, оскільки насправді наш аналіз, наш погляд на економіку 2022-23 років, після її виходу з пандемії, вказує на ті місця, що вимагають додаткових інвестицій. І так, як це було попереднього разу, ми робитимемо наголос на модернізаційних проектах, а також на таких, що створюють нові робочі місця. Згідно з нашою обіцянкою, (програма – ред.) “Польський лад” має створити, генерувати, причинитися до створення близько півмільйона нових робочих місць».

Уряд має профінансувати 95 відсотків інвестиційних проектів, заявлених до участі та прийнятих до виконання в рамках цієї програми. Додаткові заявки зможуть подати ґміни, де колись функціонували Державні сільські господарства. В цьому випадку власний внесок місцевого самоврядування становитиме не більше двох відсотків.

У першому наборі Програми стратегічних інвестицій місцеве самоврядування подало понад чотири тисячі заявок.

IAR/А.М.