Розпочався суд над чоловіками, які побили іноземців у Варшаві

Розпочався суд над чоловіками, які побили іноземців у Варшаві

У Варшаві відбулося перше судове засідання у резонансній справі з груповим побиттям іноземців ще з минулого року на 15 грудня 2018 року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Співробітники поліції у Варшаві затримали сьомого підозрюваного, який відповість за злочин скоєний на національному ґрунті, що відбувся в автобусі 521 у грудні минулого року. Марцін М. вже є останньою особою, яка почула звинувачення у справі в прокуратурі. Правопорушення карається строком до двох років ув’язнення.

Резонансне побиття поляками іноземців сталося у Варшаві 15 грудня 2018 року, близько 19:10, в автобусі номер 521 між PKP Falenica a ul. Wielowiejską. Тоді група чоловіків зробили зауваження громадянам з Туреччини за те, що ті розмовляли між собою турецькою мовою.

Поляки почали ображати турків і порушили тілесну цілісність одного з них. Нападники були одягнені в вбрання з емблемами одного з футбольних клубів Варшави.

Співробітники поліції швидко визначили, хто може бути залучений до цієї події. Шість чоловіків одразу були доставлені до прокуратури. Усі почули звинувачення у розпалюванні ненависті на тлі національних відмінностей, чоловіки були оточені поліцейським наглядом.

Завдяки оперативній роботі офіцерів на днях було затримано сьому особу, підозрювану в цьому злочині. Звинувачення почув 42-річний Марцін М., якого вже було допитано в прокуратурі. Чоловік буде відповідати за те, що спільно з іншими затриманими публічно закликав до ненависті на тлі національних відмінностей. 42-річний чоловік перебуває під наглядом поліції. Він також має заборону на зв’язок з потерпілими сторонами. Таке правопорушення карається строком до двох років ув’язнення.