Саша Курмаз – лауреат Премії Казимира Малевича 2020
Мистецька премія імені Казимира Малевича https://instytutpolski.pl/ materiały prasowe

Саша Курмаз – лауреат Премії Казимира Малевича 2020

Премія Казимира Малевича передбачає, зокрема, грошову нагороду в розмірі 3000 євро від Польського інституту у Києві, а також мистецьку резиденцію в Центрі сучасного мистецтва Замок Уяздовський у Варшаві. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Саша Курмаз – цьогорічний лауреат Премії Казимира Малевича. Українського фотографа на цю нагороду номінувала Школа фотографії Віктора Марущенка. Спеціальну відзнаку Києво-Могилянської Бізнес-школи «за проривний концепт» отримав Андрій Достлєв (в дуеті з Лією Достлєвою), номінований резиденцією «Розширена історія Музичів».

Премія Казимира Малевича передбачає, зокрема, грошову нагороду в розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві, а також мистецьку резиденцію в Центрі сучасного мистецтва Замок Уяздовський у Варшаві.

Нагадаємо, Премія імені Казимира Малевича заснована у 2008 році з ініціативи Єжи Онуха, директора Польського інституту у Києві, та Войцеха Круковського, директора Центру Сучасного Мистецтва Замок Уяздовський з нагоди 130-річчя від дня народження Казимира Малевича. Премія – це свідчення пам’яті та визнання художника польського походження, що народився у Києві. Премія Малевича вручається раз на два роки видатним українським сучасним митцям. У 2018 році до організації Премії приєдналися Український інститут та Інститут Адама Міцкевича. 

Лауреами премії вже стали Алевтина Кахідзе (2008), Стас Волязловський (2010), Жанна Кадирова (2012), Лада Наконечна (2014), Микита Кадан (2016) та Іван Світличний (2018).

https://instytutpolski.pl/Я.С.