Сфотографувалися за штрафи в 1000 злотих на польсько-білоруському кордоні біля Біловежі

Сфотографувалися за штрафи в 1000 злотих на польсько-білоруському кордоні біля Біловежі

Штрафи по 500 злотих заплатили двоє людей за наближення до шлагбауму на польсько-білоруському кордоні біля Біловежі. Туристи там фотографувалися. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Штрафи у 500 злотих заплатили двоє людей за наближення до шлагбауму на польсько-білоруському кордоні біля Біловежі. Туристи там фотографувалися.

Прикордонники нагадують, що з січня більше не діє заборона на наближення до кордону ближче 200 метрів. Але забороняється заходити на смугу прикордонної дороги, – каже речниця Підляського відділу прикордонної служби – майор Катажина Зданович: «Пам’ятаймо про те, що біля кордону є смуга прикордонної дороги шириною 15 метрів від лінії кордону вглиб країни. І на смузі прикордонної дороги по всій її довжині на підляському відтинку перебувати заборонено».

Тож наближатися до лінії кордону ближче ніж на 15 метрів заборонено.

«Порушення карається досить високим штрафом, найбільший — до 500 злотих. І так сталося на Новий рік, коли дві особи на території відповідальності відділу прикордонної служби в Біловежі увійшли на смугу прикордонної дороги, щоби зробити фотографії. Фотографія вийшла досить дорогою, бо обидві особи заплатили штраф по 500 злотих», – повідомила Катажина Зданович.

Наближення до лінії кордону на Підляшші виявляють датчики руху та камери, встановлені на сталевому бар’єрі.

Електронне загородження становитиме понад 200 кілометрів і, за словами прикордонниці, буде готове в середині січня.

IAR/С.Ч.