Що робити якщо Ви постраждали в наслідок ДТП або випадку на виробництві у Польщі?

Що робити якщо Ви постраждали в наслідок ДТП або випадку на виробництві у Польщі?

Що робити якщо Ви постраждали в наслідок ДТП або випадку на виробництві у Польщі? (відшкодування у Польщі). Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Біль, який ми відчуваємо, коли у нас щось трапляється, завжди важко окреслити за якоюсь шкалою вимірювання. В таких моментах ми перебуваємо у стані шоку,  страждаємо від болю фізичного чи морального та взагалі тяжко сприймаємо реальність. І навіть після ретельного обстеження, лікування та реабілітації ми не усвідомлюємо, що нам належить відшкодування.

На жаль, сьогодні не просто отримати компенсацію після заподіяної шкоди для вашого здоров’я, навіть якщо ви не були до того причетні. Страхові компанії почали ретельніше перевіряти кожен привод, який викликав випадок і часто занижують суму належної вам компенсації, а інколи  взагалі не виплачують її.

Як домогтися свого належного відшкодування?

Процедура отримання страхового відшкодування є складною і дуже бюрократичною, тому люди чато відмовляються від так званої «паперової тяганини». Натомість різні фірми відшкодувальні можуть не тільки стягнути зі страховиків Вашу компенсацію, але і підняти її навіть в кілька рази, від запропонованої до виплати.

Чи слід звертатися до фірм відшкодувальних?

Так. Та відповідь є очевидною, бо страхові компанії зроблять все можливе, щоб не виплачувати відшкодування, а фірма наприклад така як PGW, чи інша буде вести вашу справу професійно  до кінця.

Чим займається відшкодувальна фірма?

Допомагає в отриманні компенсації матеріальної та моральної потерпілим у таких випадках:

— Випадки в праці

— Випадки на дорозі (ДТП)

— Випадки смертельні (навіть протягом 20 років)

— Лікарські помилки

— Хвороби професійні

— Відшкодування для людей, які доглядають осіб постраждалих внаслідок ДТП

— Позбавлення кредитних заборгованостей

— Обслуговування матеріальних збитків

Яка є процедура ?

Безкоштовний юридичний аналіз, який повністю виявить стан вашої справи, складання пакету документів юристами: договори, запити, скарги, довідки, позовні заяви та клопотання.

 Адвокати такої фірми представлятимуть Ваші інтереси у відносинах зі страховими компаніями, в усіх державних, громадських, приватних організаціях, правоохоронних органах, а також в місцевих, апеляційних судах та у судах касаційної інстанції.

 Зроби то одразу крок по кроку з фірмою PGW:

Пам’ятай

Всю роботу зі страховою компанією ми повністю беремо на себе. Все, що потрібно – це представити якомога швидше ситуацію, аби наші експерти могли ретельніше підійти до справи. Фірма PGW розраховує на отримання результату Вашої справи, саме тому ми не беремо від клієнтівжодних попередніх оплат при підписанню умови. Розрахунок є виключно у разі стягнення відшкодувань.

Чому саме наша фірма?

По-перше, ми не підписуємо угод зі страховими компаніями, що «наживаються» на малих сумах компенсацій, по-друге, безкоштовно перевіряємо стан вашої справи та, по-третє, не беремо оплат за підписання угоди. Наша марка PGW є знаною на Польському ринку від 2013 року, як перевірена фірма відшкодувальна. Ми даємо тільки 100% гарантію того, що Ви отримаєте свою компенсацію, тому при підписанні угоди з нами Ви не ризикуєте жодною копійкою.

На правах реклами