Щодесята партія овочів і фруктів у Польщі має невірну інформацію про країну-походження
Ілюстрація publicdomainpictures.net/CC0 Public Domain

Щодесята партія овочів і фруктів у Польщі має невірну інформацію про країну-походження

Нещодавно у Польщі відкрили провадження щодо мережі Biedronka за невірну інформацію про країну-походження овочів, зокрема, польськими видавали тепличні огірки з України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Щодесята партія овочів та фруктів у крамницях у Польщі мала недостовірну інформацію про країну-походження або не мала її взагалі. Про це у вівторок повідомило Управління захисту конкуренції та споживачів (UOKiK) на підставі контролю у приблизно 400 магазинах.

Голова UOKiK Томаш Хрустни сказав, що контролери перевірили походження та маркування популярних овочів та фруктів, наприклад, картоплі, помідорів, огірків, моркви, часнику, полуниці та яблук. Він підкреслив, що сумніви були щодо кожної десятої партії цих продуктів, що є неприйнятним рівнем.

Томаш Хрустни сповістив, що результати перевірок вивчатимуть у зв’язку із порушенням колективних інтересів споживачів. Він додав, що якщо будуть підстави для висунення обвинувачень, то відкриватиме провадження проти тих підприємств, які вводять клієнтів в оману.

UOKiK нагадує, що нині відкрите провадження щодо Jeronimo Martins Polska, власника мережі продуктових магазинів Biedronka. За словами контролюючих органів, у них продавали, серед іншого, моркву з Бельгії та Нідерландів, тепличні огірки з України та італійську капусту з Франції, видаючи їх за польські.

IAR/Т.А.