Штаб-квартира командування V Корпусу десантних військ США буде в Познані
Міністр національної оборони польщі Маріуш Блащак PAP/Rafał Guz

Штаб-квартира командування V Корпусу десантних військ США буде в Познані

Вказану заяву зробив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Американське командування матиме свою штаб-квартиру в Познані. Як повідомляє Міністерство національної оборони Польщі, командування V Корпусу десантних військ США буде розміщене у Польщі. Це – один із елементів зміцнення союзницької співпраці зі США, – наголосив міністр Маріуш Блащак:

«Це дуже добре рішення для нашої безпеки. Для безпеки Польщі та країн східного флангу НАТО. Командування V Корпусу буде охоплювати не тільки американських солдатів, які мають базу в Польщі, але теж у державах всього східного флангу».

Дислокація солдатів у Познані – це один із елементів військового договору, який у другій половині серпня підписали очільник Міністерства оборони Польщі Маріуш Блащак та держсекретар США Майк Помпео. Згідно з договором, у Польщі буде розміщено штаб-квартиру командування V Корпусу США, а кількість американських військових на території Польщі збільшено.

IAR/Я.С.