Союз поляків у Білорусі організував у Гродні ланцюжок солідарності
Протести у Білорусі. Ілюстраційне фото. PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH

Союз поляків у Білорусі організував у Гродні ланцюжок солідарності

У протестах проти фальсифікації президентських виборів постраждали теж члени Союзу поляків в Білорусі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Союз поляків у Білорусі організував у п’ятницю в Гродні ланцюжок солідарності. Польські активісти вийшли перед будівлю своєї організації, щоби таким чином показати підтримку протестам, які відбуваються у Білорусі від 9 серпня. Говорить президентка Союзу поляків Анжеліка Борис:

«Ми – частина громадянського суспільства Білорусі. Ми висловлюємо солідарність зі всіма арештованими і репресованими».

Як каже Анжеліка Борис, білоруська влада безжально розправляється з протестувальниками, котрі захищають демократичні цінності:

«Білорусь нині нагадує камеру тортур. І кожен громадянин, незалежно від того, чи це поляк, чи білорус, не може залишатися байдужим стосовно брутального терору влади проти власних громадян».

За словами Анжеліки Борис, у протестах проти фальсифікації президентських виборів постраждали теж члени Союзу поляків в Білорусі. У Кобрині побито голову місцевого відділення Союзу поляків Алєксандра Ярмошука, у Гродні – журналіста Яна Романа, у Мінську – Ігоря Станкєвича.

IAR/Я.С.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.