Список актуальних рейсів FlixBus між Польщею та Україною

Список актуальних рейсів FlixBus між Польщею та Україною

Транспортна компанія FlixBus відкрила додатковий рейс за маршрутом “Київ-Варшава”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як повідомляє прес-служба FlixBus, новий рейс з Києва до Варшави N3221 вже курсує двічі на тиждень через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк та Люблін.

Ми підготували список всіх прямих рейсів FlixBus між Польщею та Україною на сьогодні

N3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ (щоденно). Відправлення з Варшави – о 23:15. Відправлення з Києва – по вівторках та п’ятницях о 15:30.

N3221 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне  – Новоград-Волинський – Житомир –  Київ (двічі на тиждень). Відправлення з Києва – по вівторках та п’ятницях о 16:20. Відправлення з Варшави – по середах та суботах о 21:20. 

№3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ (щоденно). Відправлення з Кракова – о 8:20. Відправлення з Івано-Франківська – о 10:40. 

№ 3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів (тричі на тиждень). Відправлення з Вроцлава – по вівторках, четвергах та суботах о 8:35. Відправлення зі Львова – по понеділках, середах та п’ятницях о 7:05.

№3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ (щоденно). Відправлення з Кракова – о 9:20. Відправлення з Івано-Франківська – о 9:45.

Також з Польщі до України або навпаки можна доїхати транзитними автобусами FlixBus. Ось їхній перелік:

N3270 Прага – Київ. Курсує 4 рази на тиждень і проходить у Польщі через міста Катовіце та Краків. В Україні – через Львів, Рівне та Житомир.

N3277 Плзень – Умань. Курсує 5 разів на тиждень і проходить у Польщі через міста Катовіце та Краків. В Україні – через Львів, Тернопіль, Хмельницький та Вінницю. Нагадаємо, у зв’язку з підвищеним попитом на український напрямок з Польщі “Укрзалізниця” з 11 червня призначила додаткові міжнародні потяги, а в розклад руху кількох існуючих внесла корективи для максимально комфортних пересадок пасажирів.