Три консульства України в Польщі припинили прийом громадян

Три консульства України в Польщі припинили прийом громадян

Генеральне консульство України в Кракові тимчасово припинило проведення прийому громадян з 25 березня. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Про це йдеться на Facebook-сторінці дипустанови. Причина припинення прийому – погіршення епідемічної ситуації в Польщі. 

“Реєстрації в системі МЗС України «е-Черга», вчинені до 25 березня 2021 року, залишаються дійсними та будуть перенесені на період після відновлення роботи установи. Детальні роз’яснення щодо перенесення термінів реєстрації на прийом буде розміщено на наших веб-ресурсах пізніше”, – йдеться в інформації консульства. 

Також там додали, що у випадках надзвичайного характеру за участі громадян України (арешт, смерть, втрата документів, необхідних для невідкладного повернення в Україну), можна звернутися на телефон «гарячої лінії» (+48) 6693 529 62.Не прийматиме громадян поки що і Генконсульство України в Любліні. Прийом відклали щонайменше до 29 березня, але, ймовірно, що цей період буде продовжено.

“У зв’язку з виявленням захворювання на COVID-19 в Генконсульстві в Любліні, з метою забезпечення громадського здоров’я, недопущення розповсюдження інфекції, консульство вимушене призупинити консульський прийом громадян з 24 березня по 29 березня з можливістю продовження у разі погіршення ситуації”, – повідомили в дипустанові.

Нагадаємо, що консульство України в Гданську через коронавірус призупинило прийом громадян з 9 березня 2021 року. За останньою інформацією, прийом можуть відновити з 29 березня.