Центральне антикорупційне бюро затримало колишнього віцепрем’єра Польщі

Центральне антикорупційне бюро затримало колишнього віцепрем’єра Польщі

Романа Ґєртиха та бізнесмена Ришарда Краузе затримано у зв’язку зі знешкодженням злочинної групи, діяльність якої завдала державній скарбниці збитків на суму 90 мільйонів злотих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Центральне антикорупційне бюро затримало колишнього віцепрем’єра Романа Ґєртиха та бізнесмена Ришарда Краузе. Чоловіків затримано у зв’язку зі знешкодженням злочинної групи, діяльність якої завдала державній скарбниці збитків на суму 90 мільйонів злотих.

Речник міністра, координатор спеціальних служб Станіслав Жарин сказав Польському радіо 24, що у цій справі затримано ще кілька осіб:

«Матеріал, який зібрало Центральне антикорупційне бюро, показує, що підозрювані брали участь в організованій діяльності, котра стосувалася виведення грошей з одної із кампаній, привласнення цих сума, а перед цим – відмивання грошей. Цією справою спільно займається ЦАБ та Регіональна прокуратура в місті Познань».

Як наголосив Станіслав Жарин, доказовий матеріал є сильним. Прокуратура висуне затриманим звинувачення, після чого прийме рішення стосовно подальших кроків.

IAR/Я.С.