У Ґданську затримали чоловіків за приниження українця і знищення його авто
Ілюстрація Andrzej Rembowski z Pixabay

У Ґданську затримали чоловіків за приниження українця і знищення його авто

Двоє чоловіків від квітня переслідували громадянина України за його національність, крім того, вони погрожували йому і пошкодили його автівку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Польщі поліція затримала двох чоловіків, котрі принизили громадянина України, пошкодили його автівку, а також погрожували йому з приводу його національної приналежності. Прокуратура вже висунула підозрюваним обвинувачення.

У поліції Ґданська розповіли, що правоохоронці отримали повідомлення про те, що на одній із вулиць двоє чоловіків знищили припарковане авто.

Поліцейські, котрі приїхали на місце, з’ясували, що коли 26-річний чоловік сидів в автомобілі зі знайомими, до них підійшло двоє чоловіків, котрі металевим інструментом почали бити по транспортному засобу потерпілого.

За словами поліції, зловмисники вибили а автівці скло, а також пошкодили кузов, після чого втекли. Потерпілий оцінив завдані збитки у 1,5 тис. злотих.

Правоохоронці з’ясували, що зловмисники від початку квітня переслідують 26-річного громадянина України з приводу його національності.

У вівторок вранці поліція затримала чоловіків, котрі, серед іншого, нищили автівку українця.

Слідчі з’ясували, що 28-річний житель Ґданська та його 34-річний знайомий відповідатимуть теж за те, що у квітні публічно принизили громадянина України та пригрозили йому через його національність.

Підозрюваним висунули обвинувачення. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

PAP/Т.А.