У Катовицях стартує Європейський економічний конгрес
Варшава – 31.08.2020 – Віцепрем’єр-міністр, міністр розвитку Ядвіґа Емілєвич під час конференції щодо економічних показників Польщі PAP/Wojciech Olkuśnik

У Катовицях стартує Європейський економічний конгрес

Європейський економічний конгрес – один із найважливіших таких заходів у Центрально-Східній Європі. Щороку він збирає політиків, експертів, учених, економічних діячів, самоврядців, підприємців та інвесторів, а також менеджерів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сьогодні, 2 вересня, у Катовицях розпочинається Європейський економічний конгрес. Подія, спочатку запланована на травень, була перенесена через епідемію COVID-19.

Організатор конгресу Войцєх Кусьпік повідомив, що приблизно 60 відсотків учасників дискусії братимуть участь у заході на місці, а решта через Інтернет.

Учасники Конгресу говоритимуть про епідемію COVID-19 та її наслідки. Обговорюватимуться також інші теми, такі як електронна комерція, оцифрування, зелена енергія та штучний інтелект.

У Європейському економічному конгресі візьмуть участь, серед інших, віцепрем’єр-міністр, міністр розвитку Ядвіґа Емілєвич, міністр управління фондами і регіональної політики Малґожата Яросінська-Єдинак, міністр інфраструктури Анджей Адамчик та міністр фінансів Тадеуш Косцінський.

Конгрес триватиме до п’ятниці, 4 вересня.

IAR/Л.І.