У Криниці закінчився 29 Економічний форум

У Криниці закінчився 29 Економічний форум

У зустрічі взяли участь представники уряду, парламенту, експерти, керівники найбільших підприємств, науковці, представники неурядових організацій та журналісти. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Протягом трьох днів у Криниці, на півдні Польщі, відбувалася одна з найбільших та найважливіших економічних конференцій регіону – 29 Економічний форум. У зустрічі взяли участь представники уряду, парламенту, експерти, керівники найбільших підприємств, науковці, представники неурядових організацій та журналісти. Цьогорічний захід відбувався під гаслом «Європа завтра. Сильна чи яка?».

На гостей 20 Економічного форуму чекало 6 пленарних сесій, понад 200 дискусійних панелей, лекцій, майстер-класів, а також національні і регіональні презентації.

Головні теми, що підіймалися під час форуму, насамперед були пов’язані із внутрішньою та міжнародною політикою та системою охорони здоров’я, – розповів Пьотр Токарський з Інституту східних досліджень, що зорганізував криницьку зустріч: «Це, безперечно, питання, пов’язані із “брекзитом”, це все те, що відбувається в Європі, Польща в Європі, наші внутрішні реформи».

Суттєве місце в обговоренні займали також охорона довкілля і кібербезпека: «Сьогодні в Інтернеті багато речей, багато видів активності, у зв’язку з чим ми хочемо про це розмовляти, попереджати, розробляти певні профілактичні рішення, що стосуються, власне, тих справ, що пов’язані з Інтернетом. І черговий важливий акцент – це Форум охорони довкілля», – додав він.

Окрім цього, вже традиційно під час форуму велика увага приділялася енергетиці, її розвитку та енергобезпеці. Так само, як і попередніми роками, під час заходу вручили низку нагород, зокрема премію «Людина року», яку отримав прем’єр Матеуш Моравєцький.

IAR/А.М.