У Нижній Сілезії засудили педофіла за згвалтування 1,5-річного хлопчика

У Нижній Сілезії засудили педофіла за згвалтування 1,5-річного хлопчика

Прокуратура в Легниці направила до суду обвинувальний акт проти 33-річного Себастіяна Р., який рік тому в Хойнуві згвалтував з особливою жорстокістю півторарічного Шимона. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Мати хлопчика, 29-річна Юстина З., також сидітиме на лаві обвинувачених, адже, за словами слідчих, жінка підозрювала, що її дитина постраждала, але нічого з цим не зробила.

Драма відбулася в червні 2018 року в Хойнуві, що у Нижній Сілезії. Хлопчик жив зі своєю 29-річною матір’ю Юстиною З. і 5-річним братом. У травні минулого року 33-річний Себастіян Р. переїхав у їхню квартиру, адже мати хлопчиків познайомилася з мужчиною в інтернеті і вирішила, що це — її доля.

Незабаром після цього чоловік згвалтував півторарічну дитину. З моменту затримання він перебуває під вартою. Прокуратура тільки що направила до суду обвинувальний акт. Трагедія Шимка стала відома, коли її мама прийшла з сином до лікаря. Звідти хлопчика одразу забрали до лікарні. За згвалтування хлопчика з особливою жорстокістю Себастіяну Р. загрожує покарання не менше п’яти років ув’язнення.

Разом з гвалтівником на лаві підсудних опинилась і мати хлопчика. Адже вона, не зважаючи на те, що підозрювала насильство над дитиною, все одно дозволила злочинцю спати в одній кімнаті із своїм сином і часто залишала їх самих, — інформує wroclaw.onet.pl.