У Польщі мають створити інтернет-портал «Центральної пенсійної інформації»
Ілюстраційне фото pxhere.com – CC0 Public Domain

У Польщі мають створити інтернет-портал «Центральної пенсійної інформації»

Повноважний представник уряду з питань цифризації Януш Цєшинський повідомив, що відповідний проект був вписаний до законодавчого плану Ради міністрів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Уряд працює над створенням так званої «Центральної пенсійної інформації» – інтернет-порталу, на якому поляки знайдуть всю необхідну інформацію на тему своєї майбутньої пенсії, а також пенсійних внесків, сплачених як до Закладу соціального страхування, так і до приватних пенсійних установ.

Повноважний представник уряду з питань цифризації Януш Цєшинський повідомив, що відповідний проект був вписаний до законодавчого плану Ради міністрів. Він додав, що «Центральна пенсійна інформація» має прозоро і швидко надавати дані, що сьогодні доступні на різних платформах:

«Це дозволить громадянам приймати рішення, спираючись на дані та реальні прогнози щодо їхнього майбутнього, власне, у сфері фінансів. Ми бачимо, що це надзвичайно важливо, оскільки дуже часто є так, що хтось, хто дивитися на ці дані, має проблеми з тим, аби уявити собі, на що це впливає в реальності. Маючи в своєму розпорядженні інформацію про всі джерела заощаджень, про всі джерела пізніших виплат, таке рішення можна буде прийняти ліпше, розумніше».

Проект розробляється разом із Польським фондом розвитку та Закладом соціального страхування.

IAR/А.М.