У Польщі прокоментували ракетні удари по Львову
Дим після ракетних ударів у Львові, 26 березня PAP/Wojtek Jargiło

У Польщі прокоментували ракетні удари по Львову

У суботу, 26 березня, росіяни завдали ракетних ударів по північно-східній частині Львова. Два ракетні удари відбулись у межах Львова. Відомо про п’ятьох постраждалих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На думку прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцького – це «дуже чіткий сигнал від росіян, що вони підуть далі, і ми це усвідомлюємо, тому ми зміцнюємо східний фланг НАТО, тобто східну частину Польщі, де перебуває все більше американських солдатів (вже понад 10 тисяч). Окрім цього, ми говоримо з нашими союзниками про підтримку у вигляді найсучаснішої техніки, і вона прибула до Польщі, тому ми вже посилюємо нашу безпеку».

Він додав, що на цю мить найважливіше те, що відбувається за кордонами Польщі, де на барикадах, зведених на вулицях «українці борються за нашу свободу». «Вони там воюють за нас, а ми допомагаємо їм тут, але також і в Брюсселі, і у Вашингтоні, а також через візити президента Байдена до Варшави», – сказав голова польського уряду.

На думку міністра національної оборони Маріуша Блащака, ракетні удари по Львову – це сигнал, що у кремлі помітили візит американського лідера до Польщі. На запитання, чи Польща в безпеці, Блащак відповів, що «біля наших кордонів йде війна, але ми активні в Північноатлантичному альянсі». Він додав, що «плани на випадок непередбачених обставин» потрібно завжди готувати.

Нагадаємо, що у суботу, 26 березня, росіяни завдали ракетних ударів по північно-східній частині Львова. Два ракетні удари відбулись у межах Львова. Відомо про п’ятьох постраждалих.

PAP/Р.Г.