У Польщі розпочався загальний сільськогосподарський перепис
zdjęcie ilustracyj nepixabay.com

У Польщі розпочався загальний сільськогосподарський перепис

Йдеться, зокрема, про площу посівів різних сільськогосподарських культур, поголів’я худоби та внесок праці у господарство. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Загальний сільськогосподарський перепис, який почався в Польщі 1 вересня, є обов’язковим і триватиме до 30 листопада 2020 року.

Як повідомив директор Статистичного управління в Любліні Кшиштоф Марковський, головний метод – це заповнення формуляра онлайн: «Обов’язковим методом є самоперепис в Інтернеті, ми дуже заохочуємо до цього рільників і сільські господарства, адже це найзручніша для них форма. Дані, про які запитуємо, вони можуть ввести у зручний для них час і за допомогою будь-якого обладнання – смартфона, планшета, ноутбука або комп’ютера. Звісно, з доступом до Інтернету в різних місцях нашого воєводства буває по-різному. Тоді є ще два методи – перепис телефоном або з допомогою рахівників».

Рахівники відвідуватимуть тих, хто не виконає обов’язку перепису в мережі Інтернет.

Рільники повинні надати інформацію, зокрема, про площу посівів різних сільськогосподарських культур, поголів’я худоби та внесок праці у господарство.

IAR/Н.Б.