У Польщі судитимуть двох чоловіків за побиття та образу на національному ґрунті студента з України

У Польщі судитимуть двох чоловіків за побиття та образу на національному ґрунті студента з України

21 грудня 2018 році у приміській залізниці сполученням Гдиня-Гданськ побили 20-річного студента з України. Нещодавно прокуратура в Гданську висунула обвинувачення двом чоловікам у побитті та образі на національному ґрунті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на газету “Наш Вибір”.

21 грудня 2018 році у приміській залізниці сполученням Гдиня-Гданськ побили 20-річного студента з України. Нещодавно прокуратура в Гданську висунула обвинувачення двом чоловікам у побитті та образі на національному ґрунті. Нападникам загрожує до 7,5 років позбавлення волі. Про це пише Польське радіо для закордону.

Про внесення в Окружний суд в Гданську обвинувального акту у цій справі поінформувала у понеділок Гражина Вавринюк, речниця Окружної прокуратури в Гданську. Обвинуваченими є двоє чоловіків у віці 28 та 33 років.

Напад стався 21 грудня минулого року у потязі SKM сполученням Гдиня-Гданськ. Один із чоловіків записував на мобільний телефон 20-річного студента з України. Студента побили після того, як він попросив вимкнути камеру. Нападники били потерпілого по цілому тілу головами, руками та ногами, а також пляшкою з алкоголем. При цьому вони ображали його з приводу його національності.

“Потерпілий сказав, що нападники атакували його, оскільки він є іноземцем і спілкувався по телефону російською мовою”, – поінформувала Вавринюк, додавши, що постраждалий зазнав травм голови та грудної клітки.

За словами речниці, агресори втекли з потяга на станції у Гданську. На початку січня поліція оприлюднила зображення чоловіків.

Майже відразу після публікації поліція почала одержувати повідомлення. Декілька з них підтвердило отриману раніше інформацію. 8 і 12 січня підозрюваних затримали.

Обидва чоловіки вже відбували покарання за подібні вчинки. Вони зізналися у скоєному.