У Польщі відкриють пункти допомоги для хворих на цукровий діабет біженців з України
Фото ілюстративне fotolia.com

У Польщі відкриють пункти допомоги для хворих на цукровий діабет біженців з України

Хворі на цукровий діабет громадяни України отримають в Польщі допомогу, завдяки ініціативі неурядової організації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як повідомляє diabetyk.org.pl, близько 100 пунктів допомоги для хворих на цукровий діабет з України, які залишили батьківщину через війну, планує відкрити Польська асоціація діабетиків (PSD).

У таких пунктах можна буде отримати фінансову допомогу для купівлі базових ліків проти цукрового діабету, допомогу для підтримання спеціальної дієти (при необхідності), а також інформацію про лікування в Польщі біженців з України, хворих на цукровий діабет.

На допомогу можуть розраховувати особи, які були змушені покинути Україну через війну та потребують невідкладної допомоги для забезпечення безперервності лікування.

Перші пункти допомоги відкриються на базі чинних відділень Польської асоціації діабетиків по всій країні. Актуальний список таких пунктів можна переглянути нижче на скріншоті, також він доступний за посиланням: https://diabetyk.org.pl/punkty-pomocy-dla-osob-z-cukrzyca-z-ukrainy

sсreenshot/diabetyk.org.pl/

Цей список буде доповнюватися, які тільки відкриватимуться нові пункти допомоги для хворих на цукровий діабет біженців з України в інших польських містах.