У Польщі відзначили 2-ма нагородами український анімаційний фільм без жодного слова
Фото ілюстративне fotolia.com

У Польщі відзначили 2-ма нагородами український анімаційний фільм без жодного слова

Український анімаційний фільм “Кохання” режисера Микити Лиськова отримав дві нагороди на кінофестивалі ZUBROFFKA у Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Про це йдеться на сайті Державного агентства з питань кіно.

Стрічка “Кохання” здобула головний приз у секції Вікно на Схід/Okno na Wschód за “трагікомічне, абсурдне поєднання ситуацій і характерів та захоплюючий діагноз посткомуністичному суспільству”.

Крім того, український анімаційний фільм отримав відзнаку журі польських журналістів за “стихійне висловлювання та ерудицію у показі соціально-політичних змін в Україні та за виявлення еротизму в найнесподіваніших ситуаціях”.

Короткометражний анімаційний фільм Микити Лиськова розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов’язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм створений без слів, а дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

XV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ŻUBROFFKA цьогоріч вперше проходив у гібридному форматі. Фестиваль, який зазвичай відбувається у польському місті Білосток у грудні, був перенесений через пандемію і відбувся 9-13 червня 2021 р. До конкурсної програми із понад 3500 заявок з усього світу було відібрано 126 фільмів.