У Польщі збирають кошти на подарунки для дітей Захисників України: долучайся!

У Польщі збирають кошти на подарунки для дітей Захисників України: долучайся!

Акція «Свята без тата» — це різдвяний збір коштів для дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

В рамках кампанії збираються солодощі, іграшки та гроші, які потім формуються в індивідуальні подарункові пакети та вручаються особисто волонтерами маленьким одержувачам в Україні.

За даними з офіційної сторінки збірки.

Збір не є гуманітарною акцією. Це символічні різдвяні подарунки, мета яких — показати дітям, що ми пам’ятаємо, що їх батьки віддали те, що найцінніше — своє життя, в боротьбі за краще майбутнє для всіх нас.

Благодійну акцію «Свята без тата» шість років тому започаткували у Варшаві українські волонтерки — матір і донька Галина Андрушков і Вікторія Батрин.

Попри пандемію коронавірусу організатори акції, яка проводиться з 2014 року, вирішили не відмовлятися від її проведення, а зробити її в онлайн-режимі. Крім того, цього року волонтери не збиратимуть речей і солодощів, як щороку, а лише кошти.

З 2014 року у рамках акції «Свята без тата» дітям захисників України було вручено 16 608 подарунків.

Тому всіх, хто хоче долучитися до збору коштів, просимо переходити за посиланням нижче.

Більше інформації та реквізити — на САЙТІ.

Гроші можна пожертвувати на крауд-фандинговій платформі онлайн, вплатити на номер рахунку організаторів, взяти участь в благодійному аукціоні онлайн або ж організувати збірку в своєму місті, школі чи фірмі.