У Польщі жителі міста здали поліції любителя росії і символу “Z”
У Польщі жителі міста здали поліції любителя росії https://prudnik.policja.gov.pl

У Польщі жителі міста здали поліції любителя росії і символу “Z”

У місті Пруднік (Опольське воєводство) затримали прихильника “руського міра”, про якого повідомили місцеві жителі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як пише сайт місцевої поліції, від стурбованих жителів Прудніка надійшла низка сигналів про чоловіка, який ходить вулицями міста в костюмі російського солдата. Більше того, чоловік розмістив на своєму так би мовити обмундировані символи “Z” і “V”, які підтримують військову агресію росії проти України. Така пропаганда, згідно з чинним законодавством, у Польщі є караною та забороненою. 

Правоохоронці оперативно встановили, що носителем костюма російського солдата є 49-річний житель Прудницького повіту. Під час обшуку у чоловіка виявили та вилучили багато речей і предметів одягу з символікою та гаслами, що пропагують тоталітарний лад та розпалюють ворожнечу за національною ознакою. За даними слідства, 49-річний чоловік так само сіяв ненависть за національною ознакою в соцмережах. 

Затриманому любителю путінської росії вже висунули звинувачення, за які загрожує до 2 років позбавлення волі. Самого чоловіка відпустили на підписку про невиїзд.

https://prudnik.policja.gov.pl
https://prudnik.policja.gov.pl