У Шанхаї відкрили два польські павільйони
China International Import Expo in Shanghai, China, 05 листопада 2020р – найбільша виставкова подія цього типу в Китаї EPA/ALEX PLAVEVSKI Dostawca: PAP/EPA.

У Шанхаї відкрили два польські павільйони

На Шанхайському ярмарку Польща пропонує продукцію компаній із харчової та косметичної промисловості. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Два польські павільйони відкрили сьогодні, 5 листопада, в Шанхаї, де проходить ярмарок China International Import Expo (CIIE). Шанхайський ярмарок, організований втретє, – це найбільша виставкова подія цього типу в Китаї, присвячена, в основному, китайським імпортерам іноземної продукції. Цього року через пандемічну ситуацію у світі масштаби події обмежено.

З приводу пандемії та через обмежувальні норми щодо прибуття іноземців до Китаю, на шанхайському ярмарку в основному представлена продукція компаній, які вже присутні на китайському ринку.

Польська експозиція, підготовлена бюро Польського агентства інвестицій і торгівлі в Шанхаї та Ченду, є пропозицією компаній із харчової та косметичної промисловості. Вважається, що обидва ці сектори мають найбільший потенціал на китайському ринку.

На думку аналітиків, незважаючи на обмеження, пов’язані з пандемією, рівень експорту з Польщі до Китаю цього року зросте. Його основною рушійною силою є харчова промисловість.

За даними Польської молочної палати, експорт польських молочних продуктів до Китаю зріс цього року приблизно на 70%. China International Import Expo проводиться під патронатом президента Китаю Сі Цзіньпіна.

IAR/Л.І.