У США Розпочинається кліматичний саміт
Емманюель Макрон слухає виступ Джо Байдена під час відкриття Саміту лідерів з питань клімату. 22 квітня 2021 року EPA/IAN LANGSDON/POOL

У США Розпочинається кліматичний саміт

У Саміті лідерів з питань клімату візьмуть участь як союзники, так і суперники Сполучених Штатів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Розпочинається Саміт лідерів з питань клімату – віртуальна зустріч 40 президентів і прем’єрів, а також очільників найважливіших міжнародних установ, присвячена обмеженню обсягу викидів парникових газів. Організатором цього заходу є президент США Джо Байден. Польщу на саміті представлятиме президент Анджей Дуда.

З Вашингтону повідомляє кореспондент Польського радіо Марек Валкуський:

«Віртуальний саміт з Білого дому відкриють президент Джо Байден і віце-президентка Камала Гарріс. Американські лідери заявлять про необхідність визначення більш амбітних цілей щодо клімату. Джо Байден має оголосити, що Сполучені Штати до 2030 року обмежать обсяг викидів парникових газів на понад половину у порівнянні з рівнем 2005 року. Дискусія торкнеться також становища країн, що найбільше потерпають через зміни клімату, наслідків глобального потепління для міжнародної безпеки, а також економічних шансів, що дають інвестиції, покликані боротися з кліматичними змінами.

У Саміті лідерів з питань клімату візьмуть участь як союзники, так і суперники Сполучених Штатів. Про свою участь заявили, зокрема, лідери Великої Британії, Німеччини, Франції, Японії, Бразилії, Мексики, Канади, Росії і Китаю. Із промовами виступлять також шефи НАТО, ООН, Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Виступ президента Анджея Дуди заплановано на п’ятницю».

IAR/А.М.