У Варшаві  не забули про самотніх українців
https://s0.tchkcdn.com/g-Xffpt1fmMcF305vp7ZrFvw/13/126629/660x0/w/0/127870_shutterstock_91232888.jpg

У Варшаві не забули про самотніх українців

У польській столиці до святкового столу сіли кілька десятків греко-католиків з України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Вперше на різдвяний обід їх запросила варшавська група міжнародної спільноти Sant’Egidio, яка в столиці опікується бідними та безхатченками. Місце для зустрічі надали отці-василіани з вулиці Медової. Під час побажань багато разів говорилося про необхідність миру в Україні.

Лідер спільноти Sant’Egidio Маґдалена Вольнік наголосила, що у Польщі ніби забули про те, що діється за нашим східним кордоном. «У Польщі близько півтора мільйонів українців, у Варшаві приблизно 400 тисяч. Тому ми почали міркувати, а чи немає серед них таких, котрі не можуть повернутися до Вітчизни, бо вони самотні чи бідні», – додає Маґдалена Вольнік.

Українці були дуже вдячні за організацію такої зустрічі. Завдяки анонімним жертводавцям, на столі були святвечірні страви та подарунки. Колядки виконувалися польською та українською мовами. Серед гостей були також 2 особи з Сирії.

В образи офіціантів та колядників втілилися члени спільноти Sant’Egidio та їхні прихильники.